Neinvazivní odbourávání tuků je inovativní alternativou k injekční lipolýze nebo liposukci. Hlavní účinnou látkou je Phosphatidylcholine (PPC), přírodní produkt obsažený v lidském těle. Jeho hlavním úkolem je emulzifikovat a ničit tukové buňky a cholesterol. Je také základním prvkem buněčných membrán a dobrého cholesterolu. PPC je derivovaný ze sojových bobů a má stejnou molekulární strukturu jako PPC lidského těla. Je zaměřen na rozpouštění nežádoucí tukové tkáně lidského těla. Léčba zlepšuje elasticitu, ton a zvyšuje produkci kolagenu, která zabraňuje stárnutí pokožky.


Až 80% žen trpí celulitidou, přes 40% z nich hodnotí celulitidu jako závažný estetický a často velmi frustrující problém. Výskyt celulitidy není přímo spojen s redukcí tělesné hmotnosti. Důvodem, proč celulitida postihuje zejména ženy a muže jen velmi zřídka (zhruba 3%), je zejména rozdílné množství a uspořádání tukové vrstvy. Ženské tukové buňky jsou větší a ve srovnání s muži jich je zhruba dvojnásobný počet.


Výskyt vrásek je přirozeným projevem stárnutí kůže, který zhoršuje hydrataci pokožky a snižuje produkci kolagenu a elastinu. Také mnoho dalších faktorů zhoršuje stav pokožky, jako UV záření, znečištění ovzduší, kouření a vyšší koncentrace volných radikálů. V zásadě je proces stárnutí nevyhnutelný je zde však možnost jak ho výrazně zpomalit.


Hormonální melasma se vyskytuje během těhotenství, menopauzy a při používání hormonální antikoncepce. Následně, i krátká expozice na slunci bez použití ochranného krému může způsobit dramatické změny v pigmentaci kůže. Pigmentové skvrny v obličeji jistě nikomu nepřidají na sebevědomí a skvělé výsledky naší léčby zaručují mimořádné zvýšení sebedůvěry v profesním i běžném životě.