Trápí vás?

No-Needle mesotherapy™ (NNM™) je moderní alternativou tradiční jehlové mezoterapie.
NNM™ používá specielně designované elektrické pulsy ke zlepšení stavu podkoží. NNM™ léčba je založena na základě nové metody zvané Aquqforéza™, která používá kombinaci duálního laseru a již zmíněné  lektrické pulsy ke znovu obnovení fyziologických procesů v podkoží. Mezi tyto procesy patří zlepšení mikrocirkulace, lymfatická drenáž a zvýšení prokrvení podkoží.

 

Celý článek...

 

PRINCIP A APLIKACE


Neinvazivní mezoterapie je nová revoluční metoda v boji proti celulitidě vyvinutá odborníky na dermatologii a obezitologii.

Díky značné popularizaci se v dnešní době více než 80% dospělých žen stává skutečnými expertkami na celulitidu.

celulitida0Celulitida - také pomerančová kůže - na stehnech, hýždích a břichu nám denně připomíná náš životní styl. Nicméně ani pravidelně sportující ženy nebývají bez rizika.

 

 

 

Celý článek...

 

Hyperpigmentace se mohou vyskytnout jako důsledek genetických dispozic nebo působením ultrafialového světla, infekcí, hormonů, akné a jiných vlivů.

 

Celý článek...

 

Neinvazivní mezoterapie aplikace na odbourávání tuků využívá nově designované aktivní složky, které výrazně remodelují problematické tělové oblasti. Léčebné protokoly jsou založeny na transdermální penetraci využívající patentovaný proces Aquaforéza™.
Přesně definované složení substancí používá kombinaci fosfatidylcholine spojené s unikátní metodou je přesně určeno k aktivování lipolytických procesů v tukových buňkách.
Terapie na odbourávání tuků reprezentuje velký průlom v jednom z nejdynamičtěji rostoucím segmentu estetického trhu. Technika No-Needle Lipo Kontour je nejkomplexnějším neinvazivním řešení při odbourávání tukových buněk. Léčba je bezbolestná, bez otoků, hematomů a nepříjemných pocitů.

 

Celý článek...

 

Neinvazivní mezoterapie je určena pro všechny typy pletí, které jsou postiženy stárnutím. Výrazně zvyšuje stupeň hydratace a prokrvení tkáně, čímž dochází ke stimulaci produkce fibroblastů. Fibroblasty jsou klíčovým iniciátorem pro tvorbu kolagenu a elastinu, které zajišťují pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

 

Celý článek...

 

pristroj